Ramená True AX9 SR – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 154.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Ramená True AX9 SR sú vynikajúcou voľbou pre výkonnostných hráčov i profíkov.

E-shop sportobchod.sk predáva tento tovar Ramená True AX9 SR za výhodnú cenu 154.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Slavomír

Zatiaľ je všetko v poriadku.

Alexandra

Produkt Ramená True AX9 SR má veľmi skvelé hodnotenia. V kategórii Hokejové chrániče ramien aktuálne patrí k najšpičkovejším produktom. Pomer cena a kvalita je naozaj skvelý!

Žaneta

V eshope sportobchod.sk si v kategórií Hokejové chrániče ramien viete vybrať super produkty za veľmi dobré ceny. Netreba hľadať inde.

Malvína

Roky som používala niečo podobné od rovnakého výrobcu, tak som šla na istotu.

Aurel

Obchod sportobchod.sk ma príjemne prekvapil – splnil všetky moje očakávania.

Zita

Výborná kvalita za fajn cenu 154.99 €

Vratislav

V kategórií Hokejové chrániče ramien som si vybral tovar z najpredávanejších modelov. Konkrétne produkt Ramená True AX9 SR. Som spokojný a nemenil by som.

Ľubica

Ide o overenú značku, verím že všetko bude fungovať ako má.

Ramená WinnWell AMP500 Junior

Juniorské ramená WinnWell AMP500 sú kvalitné hokejové ramená pre začínajúcich hokejistov a nenáročných amatérskych hráčov.

Ramená WinnWell AMP500 Yth

Žiacke ramená WinnWell AMP500 sú kvalitné hokejové ramená pre začínajúcich hokejistov a nenáročných amatérskych hráčov.

Ramená Opus 4068 SR

Ramená Opus 4068 SR sú pohodlné chrániče, ktoré zabezpečia ochranu pri tréningoch aj súťažiach.

Ramená Opus 4067 Junior

Ramená Opus 4067 Junior sú pohodlné chrániče pre juniorských hokejistov, ktoré zabezpečia ochranu pri tréningoch aj súťažiach.

Ramená Opus 4066 Yth

Ramená Opus 4066 Yth sú pohodlné chrániče pre najmenších hokejistov, ktoré zabezpečia ochranu pri tréningoch aj zápasoch.

Ramená Warrior Alpha QX Yth

Ramená Warrior Alpha QX Yth sú špičkovou generáciou chráničov ramien ľadových hokejistov. Tlmia nárazy, sú pohodlné a ľahké.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 07.10.2022