Ramená Warrior Alpha DX Yth – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 44.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Ramená Warrior Alpha DX Yth sú špičkové chrániče ramien detských hokejistov. Spoľahlivo tlmia nárazy a sú pohodlné a ľahké.

E-shop sportobchod.sk predáva tento tovar Ramená Warrior Alpha DX Yth za výhodnú cenu 44.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Petronela, Petrana

Výborná kvalita za fajn cenu 44.99 €

Ľubica

Ramená Warrior Alpha DX Yth som si starostlivo vybrala na základe recenzií na internete. A urobila som veľmi dobre. Obchod sportobchod.sk môžem tak isto odporučiť – nenašla som žiadne negatíva.

Fridrich

Moje hodnotenie je 100%.

Emil

Nakúpila som v elektronickom obchode sportobchod.sk a bola som príjemne prekvapená. Tovar som mala doma na ďalší deň.

Gabriel

Produkt Ramená Warrior Alpha DX Yth je naozaj veľmi pekný!

Galina

sportobchod.sk ma prekvapil svojou ponukou a dostupnosťou tovaru. Keď budem niečo potrebovať, tak sa sem určite pozriem.

Bohdan

Ak hľadáte kvalitný výrobok, potom vám odporúčam Ramená Warrior Alpha DX Yth. Prekvapil ma výbornou kvalitou.

Dorota

Za takto dobrú cenu - 44.99 € lepší produkt nenájdete

Ramená WinnWell AMP500 Junior

Juniorské ramená WinnWell AMP500 sú kvalitné hokejové ramená pre začínajúcich hokejistov a nenáročných amatérskych hráčov.

Ramená WinnWell AMP500 Yth

Žiacke ramená WinnWell AMP500 sú kvalitné hokejové ramená pre začínajúcich hokejistov a nenáročných amatérskych hráčov.

Ramená Opus 4068 SR

Ramená Opus 4068 SR sú pohodlné chrániče, ktoré zabezpečia ochranu pri tréningoch aj súťažiach.

Ramená Opus 4067 Junior

Ramená Opus 4067 Junior sú pohodlné chrániče pre juniorských hokejistov, ktoré zabezpečia ochranu pri tréningoch aj súťažiach.

Ramená Opus 4066 Yth

Ramená Opus 4066 Yth sú pohodlné chrániče pre najmenších hokejistov, ktoré zabezpečia ochranu pri tréningoch aj zápasoch.

Ramená Warrior Alpha QX Yth

Ramená Warrior Alpha QX Yth sú špičkovou generáciou chráničov ramien ľadových hokejistov. Tlmia nárazy, sú pohodlné a ľahké.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 27.09.2022