Ramená Warrior Alpha DX4 JR – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 49.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Ramená Warrior Alpha DX4 JR sú hokejové chrániče ramien pre juniorských hobby hráčov.

E-shop sportobchod.sk predáva tento tovar Ramená Warrior Alpha DX4 JR za výhodnú cenu 49.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Alan

V eshope sportobchod.sk si v kategórií Hokejové chrániče ramien viete vybrať super produkty za veľmi dobré ceny. Netreba hľadať inde.

Jaroslava

Za takto dobrú cenu - 49.99 € lepší produkt nenájdete

Móric

Rýchle vybavenie objednávky – tovar som mal doma už na ďalší deň.

Iľja, Eliáš

Čakala som na zľavu a kúpila som za 49.99 €.. odporúčam

Bonifác

Ramená Warrior Alpha DX4 JR je naozaj taký, ako bol charakterizovaný v popise

Ramená WinnWell AMP500 Junior

Juniorské ramená WinnWell AMP500 sú kvalitné hokejové ramená pre začínajúcich hokejistov a nenáročných amatérskych hráčov.

Ramená WinnWell AMP500 Yth

Žiacke ramená WinnWell AMP500 sú kvalitné hokejové ramená pre začínajúcich hokejistov a nenáročných amatérskych hráčov.

Ramená Opus 4068 SR

Ramená Opus 4068 SR sú pohodlné chrániče, ktoré zabezpečia ochranu pri tréningoch aj súťažiach.

Ramená Opus 4067 Junior

Ramená Opus 4067 Junior sú pohodlné chrániče pre juniorských hokejistov, ktoré zabezpečia ochranu pri tréningoch aj súťažiach.

Ramená Opus 4066 Yth

Ramená Opus 4066 Yth sú pohodlné chrániče pre najmenších hokejistov, ktoré zabezpečia ochranu pri tréningoch aj zápasoch.

Ramená Warrior Alpha QX Yth

Ramená Warrior Alpha QX Yth sú špičkovou generáciou chráničov ramien ľadových hokejistov. Tlmia nárazy, sú pohodlné a ľahké.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 27.09.2022