Ramená WinnWell AMP500 Junior – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 34.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Juniorské ramená WinnWell AMP500 sú kvalitné hokejové ramená pre začínajúcich hokejistov a nenáročných amatérskych hráčov.

E-shop sportobchod.sk predáva tento tovar Ramená WinnWell AMP500 Junior za výhodnú cenu 34.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Irma

Na nete má Ramená WinnWell AMP500 Junior veľmi fajn hodnotenia, bola to jasná voľba

Cyprián

Ide o overenú značku, verím že všetko bude fungovať ako má.

Oskár

Fajn ponuka, dobré ceny, výborná komunikácia. Odporúčam.

Viktor

Ak hľadáte kvalitný výrobok, potom vám odporúčam Ramená WinnWell AMP500 Junior. Prekvapil ma výbornou kvalitou.

Boris

ohodnotím neskôr

Tatiana

Výber tovaru v kategórií Hokejové chrániče ramien som nechcel nechať na náhodu. Prečítal som si recenzie produktov na internete a poradili mi aj v obchode sportobchod.sk. Páči sa mi, že pomôžu zákazníkovi aj pri výbere tovaru.

Miloslava

Nemám čo vytknúť, ale tovar mám doma len 2 týždne. Snáď niečo vydrží..

Zina

Výborná kvalita za fajn cenu 34.99 €

Ramená WinnWell AMP500 Yth

Žiacke ramená WinnWell AMP500 sú kvalitné hokejové ramená pre začínajúcich hokejistov a nenáročných amatérskych hráčov.

Ramená Opus 4068 SR

Ramená Opus 4068 SR sú pohodlné chrániče, ktoré zabezpečia ochranu pri tréningoch aj súťažiach.

Ramená Opus 4067 Junior

Ramená Opus 4067 Junior sú pohodlné chrániče pre juniorských hokejistov, ktoré zabezpečia ochranu pri tréningoch aj súťažiach.

Ramená Opus 4066 Yth

Ramená Opus 4066 Yth sú pohodlné chrániče pre najmenších hokejistov, ktoré zabezpečia ochranu pri tréningoch aj zápasoch.

Ramená Warrior Alpha QX Yth

Ramená Warrior Alpha QX Yth sú špičkovou generáciou chráničov ramien ľadových hokejistov. Tlmia nárazy, sú pohodlné a ľahké.

Ramená Warrior Alpha QX Junior

Ramena Warrior Alpha QX Junior sú špičkovou generáciou chráničov ramien juniorských hokejistov. Tlmia nárazy, sú ľahké.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 09.12.2022