Ramená WinnWell AMP500 Yth – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 29.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Žiacke ramená WinnWell AMP500 sú kvalitné hokejové ramená pre začínajúcich hokejistov a nenáročných amatérskych hráčov.

E-shop sportobchod.sk predáva tento tovar Ramená WinnWell AMP500 Yth za výhodnú cenu 29.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Fedor

Výborná kvalita za fajn cenu 29.99 €

Vladimíra

Výber tovaru z kategorie Hokejové chrániče ramien bol pre mä doslova španielskou dedinou. A tak som dal na hodnotenia ostatných a vybral som si Ramená WinnWell AMP500 Yth. Výber sa mi odvedčil, som nadmieru spokojný. Spokojný som aj s fungovaním eshopu sportobchod.sk - výborná komunikácia, rýchle vybavenie objednávky.

Svätopluk

Moje hodnotenie je 100%.

Beňadik

V sportobchod.sk som už nakupovala a vždy som bola spokojná. Netreba sa obávať naťahovačiek.

Levoslav

V kategórií Hokejové chrániče ramien som hľadala niečo kvalitnejšie – hoc aj za vyššiu cenu. Oplatilo sa mi zainvestovať. Pomohli mi najmä recenzie ostatných zákazníkov, ktoré som si našla online.

Dáša

plusy: kvalita, dizajn, cena. mínusy: tovar nebol skladom, musela som naň čakať

Ramená WinnWell AMP500 Junior

Juniorské ramená WinnWell AMP500 sú kvalitné hokejové ramená pre začínajúcich hokejistov a nenáročných amatérskych hráčov.

Ramená Opus 4068 SR

Ramená Opus 4068 SR sú pohodlné chrániče, ktoré zabezpečia ochranu pri tréningoch aj súťažiach.

Ramená Opus 4067 Junior

Ramená Opus 4067 Junior sú pohodlné chrániče pre juniorských hokejistov, ktoré zabezpečia ochranu pri tréningoch aj súťažiach.

Ramená Opus 4066 Yth

Ramená Opus 4066 Yth sú pohodlné chrániče pre najmenších hokejistov, ktoré zabezpečia ochranu pri tréningoch aj zápasoch.

Ramená Warrior Alpha QX Yth

Ramená Warrior Alpha QX Yth sú špičkovou generáciou chráničov ramien ľadových hokejistov. Tlmia nárazy, sú pohodlné a ľahké.

Ramená Warrior Alpha QX Junior

Ramena Warrior Alpha QX Junior sú špičkovou generáciou chráničov ramien juniorských hokejistov. Tlmia nárazy, sú ľahké.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 19.08.2022