Ramená WinnWell AMP700 SR – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 55.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Ramená WinnWell AMP700 SR sú kvalitné hokejové ramená pre mierne pokročilých hokejistov.

E-shop sportobchod.sk predáva tento tovar Ramená WinnWell AMP700 SR za výhodnú cenu 55.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

(80%)

Ida

Výber tovaru z kategorie Hokejové chrániče ramien bol pre mä doslova španielskou dedinou. A tak som dal na hodnotenia ostatných a vybral som si Ramená WinnWell AMP700 SR. Výber sa mi odvedčil, som nadmieru spokojný. Spokojný som aj s fungovaním eshopu sportobchod.sk - výborná komunikácia, rýchle vybavenie objednávky.

Edmund

Nechcel som investovať príliš veľa a aj preto som rád, že som narazil na Ramená WinnWell AMP700 SR za cenu 55.99 €

Urban

V eshope sportobchod.sk nakupujem dosť často a preto ho môžem s kľudným svedomím odporučiť.

Ľubomíra

Výrobok používame krátko, ale zatiaľ sme s ním spokojní.

Jana

Nemám čo vytknúť, ale tovar mám doma len 2 týždne. Snáď niečo vydrží..

Ambróz

Tento výrobok je perfektný. Určite odporúčam, kúpu neoľutujete.

Lýdia

Ja som s mojim nákupom spokojná -- produkt Ramená WinnWell AMP700 SR som je naozaj kvalitne vyhotovený!

Henrieta

S nákupom v obchode sportobchod.sk som bola naozaj mimoriadne spokojná. Informovali ma o celom procese vybavovania mojej objednávky a tovar som mala doma do 2 dní. Odporúčam nakupovať práve tu.

Ramená WinnWell AMP500 Junior

Juniorské ramená WinnWell AMP500 sú kvalitné hokejové ramená pre začínajúcich hokejistov a nenáročných amatérskych hráčov.

Ramená WinnWell AMP500 Yth

Žiacke ramená WinnWell AMP500 sú kvalitné hokejové ramená pre začínajúcich hokejistov a nenáročných amatérskych hráčov.

Ramená Opus 4068 SR

Ramená Opus 4068 SR sú pohodlné chrániče, ktoré zabezpečia ochranu pri tréningoch aj súťažiach.

Ramená Opus 4067 Junior

Ramená Opus 4067 Junior sú pohodlné chrániče pre juniorských hokejistov, ktoré zabezpečia ochranu pri tréningoch aj súťažiach.

Ramená Opus 4066 Yth

Ramená Opus 4066 Yth sú pohodlné chrániče pre najmenších hokejistov, ktoré zabezpečia ochranu pri tréningoch aj zápasoch.

Ramená Warrior Alpha QX Yth

Ramená Warrior Alpha QX Yth sú špičkovou generáciou chráničov ramien ľadových hokejistov. Tlmia nárazy, sú pohodlné a ľahké.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 27.09.2022

(80%)