Ramená Winnwell Classic SR – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 44.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Ramená Winnwell Classic SR ochránia telo a ramená hobíkom a rekreačným hokejistom. Postarajú sa o pohodovú hru s priateľmi na klzisku.

E-shop sportobchod.sk predáva tento tovar Ramená Winnwell Classic SR za výhodnú cenu 44.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Ľuboš, Ľubor

V kategórií Hokejové chrániče ramien som si vybral tovar z najpredávanejších modelov. Konkrétne produkt Ramená Winnwell Classic SR. Som spokojný a nemenil by som.

Justína

Za cenu 44.99 € som si nemohla vybrať lepšie

Hubert

Rýchle vybavenie objednávky – tovar som mal doma už na ďalší deň.

Dobroslav

V sportobchod.sk som už nakupovala a vždy som bola spokojná. Netreba sa obávať naťahovačiek.

Izabela

Zatiaľ je všetko v poriadku.

Božidara

Na nete má Ramená Winnwell Classic SR veľmi fajn hodnotenia, bola to jasná voľba

Viktor

Ide o overenú značku, verím že všetko bude fungovať ako má.

Ján

Produkt Ramená Winnwell Classic SR má veľmi skvelé hodnotenia. V kategórii Hokejové chrániče ramien aktuálne patrí k najšpičkovejším produktom. Pomer cena a kvalita je naozaj skvelý!

Ramená WinnWell AMP500 Junior

Juniorské ramená WinnWell AMP500 sú kvalitné hokejové ramená pre začínajúcich hokejistov a nenáročných amatérskych hráčov.

Ramená WinnWell AMP500 Yth

Žiacke ramená WinnWell AMP500 sú kvalitné hokejové ramená pre začínajúcich hokejistov a nenáročných amatérskych hráčov.

Ramená Opus 4068 SR

Ramená Opus 4068 SR sú pohodlné chrániče, ktoré zabezpečia ochranu pri tréningoch aj súťažiach.

Ramená Opus 4067 Junior

Ramená Opus 4067 Junior sú pohodlné chrániče pre juniorských hokejistov, ktoré zabezpečia ochranu pri tréningoch aj súťažiach.

Ramená Opus 4066 Yth

Ramená Opus 4066 Yth sú pohodlné chrániče pre najmenších hokejistov, ktoré zabezpečia ochranu pri tréningoch aj zápasoch.

Ramená Warrior Alpha QX Yth

Ramená Warrior Alpha QX Yth sú špičkovou generáciou chráničov ramien ľadových hokejistov. Tlmia nárazy, sú pohodlné a ľahké.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 27.09.2022