Shokz OpenSwim MP3 slúchadlá pred uši 4GB, modré – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 189.9 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom.

Bezdrôtové slúchadlá Shokz OpenSwim MP3 slúchadlá pred uši 4GB, modré:Pokiaľ sa patríte medzi náročných poslucháčov hudby, dajte šancu bezdrôtovým slúchadlám Shokz. Tieto slúchadlá sa nevkladajú priamo do ucha, ale sú umiestnené na lícne kosti. Zvuk sa prenáša cez lícne kosti do vnútorného ucha pomocou vibrácií a vy tak budete počuť aj okolité dianie. Často sa využívajú ako slúchadlá na športové aktivity. Kľúčové vlastnosti bezdrôtových slúchadiel Shokz OpenSwim MP3 slúchadlá pred uši 4GB, modré Bezdrôtové slúchadlá Shokz vo vyhotovení na lícne kosti Bezdrôtové slúchadlá Shokz OpenSwim MP3 slúchadlá pred uši 4GB, modré vydržia hrať na jedno nabitie 8 h Farba bezdrôtových slúchadiel je modrá Slúchadlá majú hmotnosť 30 g Doprajte si dlhé počúvanie s bezdrôtovými slúchadlami Shokz OpenSwim MP3 slúchadlá pred uši 4GB, modré S frekvenčným rozsahom 20 až 20000 Hz si vychutnáte hudbu podľa svojich predstáv. Citlivosť slúchadiel je 96 dB/mW. Bezdrôtovým slúchadlám Shokz pristane modrá farba. Vďaka hmotnosti 30 g ich môžete používať celý deň.

E-shop Alza.sk predáva tento tovar Shokz OpenSwim MP3 slúchadlá pred uši 4GB, modré za výhodnú cenu 189.9 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Vojtech

Nechcel som investovať príliš veľa a aj preto som rád, že som narazil na Shokz OpenSwim MP3 slúchadlá pred uši 4GB, modré za cenu 189.9 €

Ctibor

Shokz OpenSwim MP3 slúchadlá pred uši 4GB, modré som si starostlivo vybrala na základe recenzií na internete. A urobila som veľmi dobre. Obchod Alza.sk môžem tak isto odporučiť – nenašla som žiadne negatíva.

Demeter

Na Heureke som hľadal kvalitné Hudobné nástroje. Shokz OpenSwim MP3 slúchadlá pred uši 4GB, modré mal výborné hodnotenia a tak som si ho vybral. Zatial som veľmi spokojný.

Marcel

Shokz OpenSwim MP3 slúchadlá pred uši 4GB, modré je naozaj taký, ako bol charakterizovaný v popise

Oto

V Alza.sk som už nakupovala a vždy som bola spokojná. Netreba sa obávať naťahovačiek.

Nikola

plusy: kvalita, dizajn, cena. mínusy: tovar nebol skladom, musela som naň čakať

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 30.04.2024