Šortky so suspenzorom a podväzkami Blue Sports Compression SR – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 34.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Nohavice so suspenzorom Warrior Dynasty SR Compression sú profesionálna multifunkčná výbava elitných hráčov.

E-shop sportobchod.sk predáva tento tovar Šortky so suspenzorom a podväzkami Blue Sports Compression SR za výhodnú cenu 34.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

(96%)

Melánia

Výrobok používame krátko, ale zatiaľ sme s ním spokojní.

Adriána

Eshop sportobchod.sk mi odporučila sestra – má s ním totiž len dobré skúsenosti. A tak som šla na istotu a nakúpila som za výhodné ceny.

Soňa

Táto značka je rokmi overená, netreba hľadať nič iné

Dana, Danica

S nákupom v obchode sportobchod.sk som bola naozaj mimoriadne spokojná. Informovali ma o celom procese vybavovania mojej objednávky a tovar som mala doma do 2 dní. Odporúčam nakupovať práve tu.

Jaroslav

Výber tovaru z kategorie Hokejové doplnky bol pre mä doslova španielskou dedinou. A tak som dal na hodnotenia ostatných a vybral som si Šortky so suspenzorom a podväzkami Blue Sports Compression SR. Výber sa mi odvedčil, som nadmieru spokojný. Spokojný som aj s fungovaním eshopu sportobchod.sk - výborná komunikácia, rýchle vybavenie objednávky.

Vladimíra

Ak hľadáte kvalitný výrobok, potom vám odporúčam Šortky so suspenzorom a podväzkami Blue Sports Compression SR. Prekvapil ma výbornou kvalitou.

Suspenzor Opus 3125 Junior

Brankársky suspenzor pre kategóriu Junior.

Brankársky suspenzor Opus 3111 SR

Brankársky suspenzor pre kategóriu Senior.

Suspenzor Opus 2974 pre žiakov - velikost M

Hráčsky suspenzor pre kategóriu Žiak.

Suspenzor Opus 2975 Junior

Hráčsky suspenzor pre kategóriu Junior.

Suspenzor Opus 2976 SR

Hráčsky suspenzor pre kategóriu SENIOR.

Traky Opus 3107 pre žiakov

Hokejové traky pre kategóriu Žiak.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 01.10.2023

(96%)