Štucne Warrior Boston Away SR – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 15.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Štucne Warrior Boston Away SR sú ladené do domácich farieb amerického hokejového klubu. Dajte najavo, že borci z Bostonu sú vaším vzorom.

E-shop sportobchod.sk predáva tento tovar Štucne Warrior Boston Away SR za výhodnú cenu 15.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Oliver

Za takto dobrú cenu - 15.99 € lepší produkt nenájdete

Lea

Nezdalo sa mi, že by bol Štucne Warrior Boston Away SR taký skvelý, ako ho ospevujú recenzie na nete. Nakoniec ma presvedčil kolega a tak som si ho kúpil v sportobchod.sk. A urobil som dobre.. v kategórii Hokejové doplnky lepšiu alternatívu nenájdete.

Víťazoslav

V sportobchod.sk som už nakupovala a vždy som bola spokojná. Netreba sa obávať naťahovačiek.

Miloslava

Za cenu 15.99 € som si nemohla vybrať lepšie

Ema

Čakala som na zľavu a kúpila som za 15.99 €.. odporúčam

Oskár

plusy: kvalita, dizajn, cena. mínusy: tovar nebol skladom, musela som naň čakať

Alica

Chcel som si kúpiť Štucne Warrior Boston Away SR a hľadal som najlepšiu cenu. Nakoniec som objednal v sportobchod.sk. Výborná cena, kvalitné služby – môžem len odporučiť.

Suspenzor Opus 3125 Junior

Brankársky suspenzor pre kategóriu Junior.

Brankársky suspenzor Opus 3111 SR

Brankársky suspenzor pre kategóriu Senior.

Suspenzor Opus 2974 pre žiakov - velikost M

Hráčsky suspenzor pre kategóriu Žiak.

Suspenzor Opus 2975 Junior

Hráčsky suspenzor pre kategóriu Junior.

Suspenzor Opus 2976 SR

Hráčsky suspenzor pre kategóriu SENIOR.

Traky Opus 3107 pre žiakov

Hokejové traky pre kategóriu Žiak.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 05.10.2022