Suspenzor + podväzky CCM Combo Pro SR – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 21.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Priedušný seniorský rebrovaný suspenzor s podväzkami CCM Combo PRO s plastovými očkami pre uchytenie štulpní perfektne ochráni citlivé partie.

E-shop sportobchod.sk predáva tento tovar Suspenzor + podväzky CCM Combo Pro SR za výhodnú cenu 21.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Henrich

Tento výrobok je perfektný. Určite odporúčam, kúpu neoľutujete.

Zdenka

Chcel som si kúpiť Suspenzor + podväzky CCM Combo Pro SR a hľadal som najlepšiu cenu. Nakoniec som objednal v sportobchod.sk. Výborná cena, kvalitné služby – môžem len odporučiť.

Angela, Angelika

S nákupom v obchode sportobchod.sk som bola naozaj mimoriadne spokojná. Informovali ma o celom procese vybavovania mojej objednávky a tovar som mala doma do 2 dní. Odporúčam nakupovať práve tu.

Emília

Nezdalo sa mi, že by bol Suspenzor + podväzky CCM Combo Pro SR taký skvelý, ako ho ospevujú recenzie na nete. Nakoniec ma presvedčil kolega a tak som si ho kúpil v sportobchod.sk. A urobil som dobre.. v kategórii Hokejové doplnky lepšiu alternatívu nenájdete.

Viliam

Mám rada nákupy s dopravou zdarma, túto akciu vždy využijem.

Estera

Výber tovaru z kategorie Hokejové doplnky bol pre mä doslova španielskou dedinou. A tak som dal na hodnotenia ostatných a vybral som si Suspenzor + podväzky CCM Combo Pro SR. Výber sa mi odvedčil, som nadmieru spokojný. Spokojný som aj s fungovaním eshopu sportobchod.sk - výborná komunikácia, rýchle vybavenie objednávky.

Suspenzor Opus 3125 Junior

Brankársky suspenzor pre kategóriu Junior.

Brankársky suspenzor Opus 3111 SR

Brankársky suspenzor pre kategóriu Senior.

Suspenzor Opus 2974 pre žiakov - velikost M

Hráčsky suspenzor pre kategóriu Žiak.

Suspenzor Opus 2975 Junior

Hráčsky suspenzor pre kategóriu Junior.

Suspenzor Opus 2976 SR

Hráčsky suspenzor pre kategóriu SENIOR.

Traky Opus 3107 pre žiakov

Hokejové traky pre kategóriu Žiak.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 18.04.2021