Suspenzor + podväzky CCM Combo SR – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 17.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Kombinácia suspenzoru a podväzkov CCM Combo so širokou gumou s dvomi menšími páskami okolo stehien poskytuje vysoký komfort aj pri dlhodobom nosení.

E-shop sportobchod.sk predáva tento tovar Suspenzor + podväzky CCM Combo SR za výhodnú cenu 17.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Bohumír

Zatiaľ všetko funguje na 100%, verím že to tak bude aj naďalej...

Jaromír

Na Heureke som hľadal kvalitné Hokejové doplnky. Suspenzor + podväzky CCM Combo SR mal výborné hodnotenia a tak som si ho vybral. Zatial som veľmi spokojný.

Elvíra

Výborná kvalita za fajn cenu 17.99 €

Vladimíra

Ak hľadáte kvalitný výrobok, potom vám odporúčam Suspenzor + podväzky CCM Combo SR. Prekvapil ma výbornou kvalitou.

Blahoslav

V kategórií Hokejové doplnky som si vybral tovar z najpredávanejších modelov. Konkrétne produkt Suspenzor + podväzky CCM Combo SR. Som spokojný a nemenil by som.

Zora

S nákupom v obchode sportobchod.sk som bola naozaj mimoriadne spokojná. Informovali ma o celom procese vybavovania mojej objednávky a tovar som mala doma do 2 dní. Odporúčam nakupovať práve tu.

Viktor

Obchod sportobchod.sk ma príjemne prekvapil – splnil všetky moje očakávania.

Suspenzor Opus 3125 Junior

Brankársky suspenzor pre kategóriu Junior.

Brankársky suspenzor Opus 3111 SR

Brankársky suspenzor pre kategóriu Senior.

Suspenzor Opus 2974 pre žiakov - velikost M

Hráčsky suspenzor pre kategóriu Žiak.

Suspenzor Opus 2975 Junior

Hráčsky suspenzor pre kategóriu Junior.

Suspenzor Opus 2976 SR

Hráčsky suspenzor pre kategóriu SENIOR.

Traky Opus 3107 pre žiakov

Hokejové traky pre kategóriu Žiak.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 20.01.2022