Suspenzor + podväzky CCM junior – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 15.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Kombinácia suspenzoru a podväzkov CCM Combo so širokou gumou a s dvomi menšími páskami okolo stehien pre vysoký komfort aj pri dlhodobom nosení. Kvalitný juniorský suspenzor s komfortným polstrovaním pre bezproblémový pohyb a perfektnú ochranu.

E-shop sportobchod.sk predáva tento tovar Suspenzor + podväzky CCM junior za výhodnú cenu 15.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Oskár

Ide o overenú značku, verím že všetko bude fungovať ako má.

Pankrác

Rýchle vybavenie objednávky – tovar som mal doma už na ďalší deň.

Štefan

Ak hľadáte kvalitný výrobok, potom vám odporúčam Suspenzor + podväzky CCM junior. Prekvapil ma výbornou kvalitou.

Lukáš

V kategórií Hokejové doplnky som si vybral tovar z najpredávanejších modelov. Konkrétne produkt Suspenzor + podväzky CCM junior. Som spokojný a nemenil by som.

Iľja, Eliáš

Pri nakupovaní v elektronických obchodoch si dávam vždy pozor a nakupujem len v overených obchodoch. Eshop sportobchod.sk funguje už roky a preto mu dôverujem. Dá sa v ňom nakúpiť za super ceny a už čoskoro sa tešiť z objednaného tovaru.

Suspenzor Opus 3125 Junior

Brankársky suspenzor pre kategóriu Junior.

Brankársky suspenzor Opus 3111 SR

Brankársky suspenzor pre kategóriu Senior.

Suspenzor Opus 2974 pre žiakov - velikost M

Hráčsky suspenzor pre kategóriu Žiak.

Suspenzor Opus 2975 Junior

Hráčsky suspenzor pre kategóriu Junior.

Suspenzor Opus 2976 SR

Hráčsky suspenzor pre kategóriu SENIOR.

Traky Opus 3107 pre žiakov

Hokejové traky pre kategóriu Žiak.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 20.01.2022