Taška na korčule Blue Sports Deluxe Skate – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 25.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Jednofarebná taška na korčule s pevnými zipsmi a popruhom cez plece. Taška má dve priehradky.

E-shop sportobchod.sk predáva tento tovar Taška na korčule Blue Sports Deluxe Skate za výhodnú cenu 25.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Gabriela

Zatiaľ je všetko v poriadku.

Jarolím

V kategórií Zimné korčule som si vybral tovar z najpredávanejších modelov. Konkrétne produkt Taška na korčule Blue Sports Deluxe Skate . Som spokojný a nemenil by som.

Viola

Nezdalo sa mi, že by bol Taška na korčule Blue Sports Deluxe Skate taký skvelý, ako ho ospevujú recenzie na nete. Nakoniec ma presvedčil kolega a tak som si ho kúpil v sportobchod.sk. A urobil som dobre.. v kategórii Zimné korčule lepšiu alternatívu nenájdete.

Zora

Mal som šťastie, že som narazil na výpredaj a nakúpil za lepšie ceny než v konkurenčných eshopoch.

Jela

Za takto dobrú cenu - 25.99 € lepší produkt nenájdete

Adrián

Ide o overenú značku, verím že všetko bude fungovať ako má.

BLACK FRIDAY - Sušiak do obuvi Tempish Snike

Sušiak do obuvi Tempish Snike je lacný a praktický pomocník pre rýchle a účinné vysušenie vlhkých topánok. Elektrický sušič jednoducho vložíte do obuvi a napájanie do elektriny. Maximálny príkon: 2...

Uťahovák na šnúrky

Uťahovák na šnúrky je praktická pomôcka pre voskované šnúrky, ktoré sa ťažko uťahujú alebo povoľujú. Uťahovák ocenia nielen hokejisti, ale aj mamičky, ktoré často doťahujú korčule svojim deťom.

Voskované hokejové šnúrky Tempish

Voskované hokejové šnúrky Tempish do pánskych korčúľ sú vysoko odolné, dobre držia a sú minimálne nasiakavé.

Šnúrky Tempish

Náhradné šnúrky do hokejových korčúľ Tempish veľmi dobre držia, ľahko sa uťahujú, sú pevné a majú dlhú výdrž.

Šnúrky Bauer Vapor

Kvalitné biele hokejové nevoskované šnúrky sú vyrobené z bavlny a sú vhodné do ľubovoľných zimných korčúľ o veľkosti 6 až 10,5.

BLACK FRIDAY - Bow-4 vysúšač obuvi, rukavíc

Sušiak obuvi až na 4 páry topánok využijete na korčule, lyžiarske topánky, športovú obuv i rukavice. Je nenáročný na spotrebu a jednoduchý na obsluhu.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 01.10.2023