Textilný chránič korčúľ Tempish – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 7.49 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Textilný chránič korčúľ Tempish je ľako nasaditeľný a šetrný chránič korčúľ vyrobený zo silného textilného materiálu, ktorý je vystužený nylonom. Použiteľný na všetky veľkosti korčúľ na ľad. Nasadenie jednoduchým roztiahnutím.

E-shop sportobchod.sk predáva tento tovar Textilný chránič korčúľ Tempish za výhodnú cenu 7.49 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Dávid

Za cenu 7.49 € som si nemohla vybrať lepšie

Boris

V eshope sportobchod.sk si v kategórií Hokejové doplnky viete vybrať super produkty za veľmi dobré ceny. Netreba hľadať inde.

Nora

V eshope sportobchod.sk nakupujem dosť často a preto ho môžem s kľudným svedomím odporučiť.

František

Táto značka je rokmi overená, netreba hľadať nič iné

Ela

Výber tovaru v kategórií Hokejové doplnky som nechcel nechať na náhodu. Prečítal som si recenzie produktov na internete a poradili mi aj v obchode sportobchod.sk. Páči sa mi, že pomôžu zákazníkovi aj pri výbere tovaru.

Alžbeta

V kategórií Hokejové doplnky som si vybral tovar z najpredávanejších modelov. Konkrétne produkt Textilný chránič korčúľ Tempish. Som spokojný a nemenil by som.

Suspenzor Opus 3125 Junior

Brankársky suspenzor pre kategóriu Junior.

Brankársky suspenzor Opus 3111 SR

Brankársky suspenzor pre kategóriu Senior.

Suspenzor Opus 2974 pre žiakov - velikost M

Hráčsky suspenzor pre kategóriu Žiak.

Suspenzor Opus 2975 Junior

Hráčsky suspenzor pre kategóriu Junior.

Suspenzor Opus 2976 SR

Hráčsky suspenzor pre kategóriu SENIOR.

Traky Opus 3107 pre žiakov

Hokejové traky pre kategóriu Žiak.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 20.01.2022