Triko Kappa 4Skin Functional Top Yth – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 16.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Funkčné triko Kappa pre deti je vhodné na akýkoľvek šport a spoľahlivo udrží stálu telesnú teplotu pri tepelných výkyvoch.

E-shop sportobchod.sk predáva tento tovar Triko Kappa 4Skin Functional Top Yth za výhodnú cenu 16.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Darina

Nemám čo vytknúť, ale tovar mám doma len 2 týždne. Snáď niečo vydrží..

Valentín

Za takto dobrú cenu - 16.99 € lepší produkt nenájdete

Servác

Čakala som na zľavu a kúpila som za 16.99 €.. odporúčam

Ernest

Výber tovaru v kategórií Hokejové doplnky som nechcel nechať na náhodu. Prečítal som si recenzie produktov na internete a poradili mi aj v obchode sportobchod.sk. Páči sa mi, že pomôžu zákazníkovi aj pri výbere tovaru.

Oldrich

Nechcel som investovať príliš veľa a aj preto som rád, že som narazil na Triko Kappa 4Skin Functional Top Yth za cenu 16.99 €

Fedor

Eshop sportobchod.sk mi odporučila sestra – má s ním totiž len dobré skúsenosti. A tak som šla na istotu a nakúpila som za výhodné ceny.

Imrich

Ak hľadáte kvalitný výrobok, potom vám odporúčam Triko Kappa 4Skin Functional Top Yth. Prekvapil ma výbornou kvalitou.

Oliver

Tento výrobok je perfektný. Určite odporúčam, kúpu neoľutujete.

Suspenzor Opus 3125 Junior

Brankársky suspenzor pre kategóriu Junior.

Brankársky suspenzor Opus 3111 SR

Brankársky suspenzor pre kategóriu Senior.

Suspenzor Opus 2974 pre žiakov - velikost M

Hráčsky suspenzor pre kategóriu Žiak.

Suspenzor Opus 2975 Junior

Hráčsky suspenzor pre kategóriu Junior.

Suspenzor Opus 2976 SR

Hráčsky suspenzor pre kategóriu SENIOR.

Traky Opus 3107 pre žiakov

Hokejové traky pre kategóriu Žiak.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 19.08.2022