Hokejové chrániče lakťov

V našej kategórií Hokejové chrániče lakťov nakúpite tovar už od 13.99 €. K najčastejšie kupovaným patrí Lakte WinnWell AMP500 SR a Lakte WinnWell AMP500 Junior, ale aj BLACK FRIDAY - Lakte WinnWell AMP500 Yth. Zákazníci dobre hodnotia najmä Lakte Opus 4076 SR V akcií kúpite aktuálne produkt Lakte Opus 4075 Junior K najlacnejším, no zároveň najlepšie hodnoteným patrí aj Lakte Opus 4074 Yth Zaujímate sa o najpredávanejšie kúsky? Potom neprehliadnite ani Lakte Bauer Vapor 1X Lite Junior. Neváhajte a nakúpte kvalitné a cenovo výhodné produkty z kategórie Hokejové chrániče lakťov a budete naozaj spokojní.

Lakte Bauer Supreme 2S JR

Lakte Bauer Supreme 2S JR so špičkovými technológiami spoľahlivo ochránia profíkov, poloprofesionálnych hráčov i náročných hobíkov juniorského veku.

Lakte Warrior Alpha DX3 JR

Lakte Warrior Alpha DX3 JR sú vysoko kvalitné hokejové chrániče určené nenáročným poloprofesionálnym a náročným hobby hokejistom juniorského veku.

Lakte True AX9 SR

Lakte True AX9 SR sú stvorené pre profesionálnych hokejových hráčov. Prinesú vám nielen spoľahlivú ochranu, ale tiež špičkový komfort.