Hokejové dresy

V našej kategórií Hokejové dresy nakúpite tovar už od 9.99 €. K najčastejšie kupovaným patrí Dres CCM PRO150 S a Tréningový dres Salming, ale aj BLACK FRIDAY - Tréningový dres Fischer Practise SR. Zákazníci dobre hodnotia najmä Tréningový hokejový dres Winnwell SR V akcií kúpite aktuálne produkt Dres Bauer 200 SR K najlacnejším, no zároveň najlepšie hodnoteným patrí aj Tréningový dres CCM 10200 Practice SR Zaujímate sa o najpredávanejšie kúsky? Potom neprehliadnite ani Tréningový hokejový dres Winnwell Yth. Neváhajte a nakúpte kvalitné a cenovo výhodné produkty z kategórie Hokejové dresy a budete naozaj spokojní.

Tréningový dres Salming

Hokejový tréninkový dres Salming v bielej farbe je určený na rozlíšenie hráčov pri tréningu alebo na amatérskom zápase. Dres je vyrobený z kvalitného priedušného 100%-ného polyesterového vlákna....

Dres Bauer 200 SR

Hokejový tréningový dres Bauer Core pre rozlíšenie hráčov pri tréningu alebo amatérskom zápase. Dres je vyrobený z kvalitného 100% polyesterového vlákna a je dobre priedušný. Voľný strih s...

Dres Bauer Flex Jersey SR

Seniorský hokejový dres Flex Jersey je vhodný na tréning i amatérske zápasy. Ľahký a priedušný materiál zabezpečí výborné pohodlie. Vyberajte až z 9 farieb.

Dres Bauer Flex Jersey Yth

Žiacky hokejový dres Flex Jersey je vhodný na tréning i amatérske zápasy. Ľahký a priedušný materiál zabezpečí výborné pohodlie. Vyberajte až zo 7 farieb.