Hokejové rukavice

V našej kategórií Hokejové rukavice nakúpite tovar už od 29.99 €. K najčastejšie kupovaným patrí Hokejové rukavice Winnwell AMP500 SR a Rukavice Fischer CT150 Yth, ale aj Rukavice Fischer CT150 Junior. Zákazníci dobre hodnotia najmä Hokejové rukavice FISCHER CT150 SR V akcií kúpite aktuálne produkt Rukavice Bauer Supreme 1S SR K najlacnejším, no zároveň najlepšie hodnoteným patrí aj Rukavice CCM Tacks 4R Pro Junior Zaujímate sa o najpredávanejšie kúsky? Potom neprehliadnite ani Rukavice CCM Tacks 4R SR. Neváhajte a nakúpte kvalitné a cenovo výhodné produkty z kategórie Hokejové rukavice a budete naozaj spokojní.

Rukavice CCM Tacks 4R SR

Hokejové rukavice CCM Tacks 4R SR sú ideálne pre rekreačný hobby hokej. Majú ľahkú konštrukciu a ergonomický tvar, teda poskytujú voľnosť pohybu a komfort pri hre.

Rukavice CCM Tacks 9080 SR

Rukavice CCM Tacks 9080 SR pre profesionálnych a poloprofesionálnych hokejistov vynikajú anatomickým tvarom, otvorenou manžetou a inovatívnymi technológiami.

Rukavice CCM Tacks 9060 SR

Hokejové rukavice CCM Tacks 9060 SR pre náročných amatérskych i poloprofesionálnych hráčov poskytujú kvalitnú ochranu, pevný úchop a ľahkú manipuláciu s hokejkou.

Rukavice CCM Tacks 9060 JR

Hokejové rukavice CCM Tacks 9060 JR pre mladých a náročných amatérskych i poloprofesionálnych hráčov poskytujú kvalitnú ochranu, pevný úchop a ľahkú manipuláciu s hokejkou.

Rukavice CCM Tacks 9040 SR

Hokejové rukavice CCM Tacks 9040 SR pre nenáročných amatérskych hokejistov. Poskytnú vám základnú ochranu, pevný úchop a jednoduchú manipuláciu s hokejkou.

Rukavice CCM Tacks 9040 JR

Hokejové rukavice CCM Tacks 9040 JR pre nenáročných juniorských hokejistov. Poskytnú im základnú ochranu, pevný úchop a jednoduchú manipuláciu s hokejkou.

Ak chcete vidieť viac produktov, zvoľte ďalšiu stranu: