Zimné korčule

V našej kategórií Zimné korčule nakúpite tovar už od 2.29 €. K najčastejšie kupovaným patrí BLACK FRIDAY - Sušiak do obuvi Tempish Snike a Uťahovák na šnúrky, ale aj Voskované hokejové šnúrky Tempish. Zákazníci dobre hodnotia najmä Šnúrky Tempish V akcií kúpite aktuálne produkt Šnúrky Bauer Vapor K najlacnejším, no zároveň najlepšie hodnoteným patrí aj BLACK FRIDAY - Bow-4 vysúšač obuvi, rukavíc Zaujímate sa o najpredávanejšie kúsky? Potom neprehliadnite ani BLACK FRIDAY - Sušič obuvi Comfort Pro. Neváhajte a nakúpte kvalitné a cenovo výhodné produkty z kategórie Zimné korčule a budete naozaj spokojní.

Uťahovák na šnúrky

Uťahovák na šnúrky je praktická pomôcka pre voskované šnúrky, ktoré sa ťažko uťahujú alebo povoľujú. Uťahovák ocenia nielen hokejisti, ale aj mamičky, ktoré často doťahujú korčule svojim deťom.

Šnúrky Tempish

Náhradné šnúrky do hokejových korčúľ Tempish veľmi dobre držia, ľahko sa uťahujú, sú pevné a majú dlhú výdrž.

Šnúrky Bauer Vapor

Kvalitné biele hokejové nevoskované šnúrky sú vyrobené z bavlny a sú vhodné do ľubovoľných zimných korčúľ o veľkosti 6 až 10,5.

Bauer NSX S-18 Senior

Korčule Bauer NSX SR s komfortnou vložkou a anatomickým jazykom sú určené pre náročnejších amatérskych hráčov a rekreačné korčuľovanie.

Bauer NSX S-18 Junior

Korčule Bauer NSX Jr s komfortnou vložkou a anatomickým jazykom sú určené pre mladých amatérskych hráčov a rekreačné korčuľovanie.

Bauer Vapor X2.9 S19 junior

Juniorské korčule Bauer Vapor X2.9 JR sú určené pre juniorských výkonnostných hráčov, ktorí hľadajú korčule s vlastnosťami modelu, ale súčasne vyžadujú i pohodlie.

Bauer Vapor X2.7 S19 junior

Korčule Bauer Vapor X2.7 JR sú určené pre poloprofesionálnych i náročných amatérskych hráčov, ktorí hľadajú korčule pre frekvenčný štýl korčuľovania.

Korčule GRAF PK3900 SR

Korčule GRAF PK3900 SR od švajčiarskeho výrobcu pre náročných amatérskych hráčov, ktorí uprednostňujú dynamický štýl korčuľovania.

Ak chcete vidieť viac produktov, zvoľte ďalšiu stranu: